Galéria

Plastové okná a dvere

Okná patria k najdôležitejším a zároveň najzaťaženejším súčastiam domu či bytu. Po čase nevyhnutne dochádza k situácii, kedy je potrebné okná renovovať alebo vymeniť. Časy, keď sa staré okná hromadne vymieňali za najlacnejšie plastové konštrukcie od neserióznych dodávateľov a neidentifikovateľných výrobcov, sú našťastie dávno za nami.

Garážové brány

Sekčné garážové brány patria pre svoj vzhľad a mnohorakosť povrchového prevedenia k najviac používaným typom brán. Brána je zložená z pozdĺžne členených sekcií, ktoré pri otvorení brány plynule zachádzajú po vodiacich koľajniciach pod strop. Sekcie sú spojené bezpečnostnými zámkami proti privretiu prstov a vyplnené tvrdenou polyuretánovou penou.

Kované brány

Naše jedinečne navrhnuté kované výrobky sú špecialitou našej kováčskej dielne. Špecializujeme sa na kované brány, automatické brány, zábradlie schodísk, balkónov a drobných výrobkov.

Sádrokartónové systémy

Veľkou výhodou sadrokartónu je jeho nízka hmotnosť, ľahká manipulácia, rôznorodosť využitia, rýchla a čistá práca. Pri rekonštrukciách sadrokartón minimálne zaťažuje nosnú konštrukciu stavby, je skladný, preto prináša nízku energetickú a dopravnú náročnosť.

Sklo

Sklo je okrem skrášľovania fasád domov tiež súčasťou vybavenia interiérov, ktoré presvetľuje a prevzdušňuje. Má veľa dekoratívnych možností kombinujúcich estetiku a funkčnosť: zrkadla, skla vzorovaná, matovaná, lakovaná alebo potlačená.

Výplne do dverí

Povrch dverných výplní, teda ich materiál, sú jedným zo zásadných hodnotiacich kritérií kvality celého výrobku. Podľa použitého materiálu sa odvíja nielen cena, ale hlavne užívateľské možnosti výplne a jej životnosť.

Kúpeľne

Kúpeľňa je miesto kde človek trávy svoj nevyhnutný čas na očistu, preto sa snažíme Vašej kúpeľni vdýchnuť život v podobe krásneho dizajnu, ktorý Vám dokážeme ušiť na mieru podľa Vašich predstáv. Ponúkame Vám kompletnú rekonštrukciu bytových jadier, kúpeľní, toalety a pod...

Žalúzie

Žalúzie sú neoddeliteľnou súčasťou okien stavajú sa čoraz viac štandardom k oknám. Kvalitné, moderné žalúzie dokonale splýva s oknami podľa Vašich predstav. Ponúkame žalúzie na všetky typy okien a dverí v rôznom farebnom prevedení.

Siete

Siete proti hmyzu sú štandardom otváravo- sklopných okien a dverí. Sú vyrobené s kvalitných surovín ako je rám sita a samotná sieť. Vďaka sitám je interiér príbytku bez nežiadúceho hmyzu.

Parapety

Parapety sú ideálnym doplnkom ku všetkým oknám. Vnútorné a tiež vonkajšie parapety sú upravené tak, aby boli čo najmenej náročné na údržbu. Sú ideálne do novostavieb, ale aj k renovovaným starším budovám. Kvalita parapetu zabezpečuje vysokú tvarovú stálosť parapetu.