Garážové brány

Sekčné garážové brány patria pre svoj vzhľad a mnohorakosť povrchového prevedenia k najviac používaným typom brán.

Brána je zložená z pozdĺžne členených sekcií, ktoré pri otvorení brány plynule zachádzajú po vodiacich koľajniciach pod strop. Sekcie sú spojené bezpečnostnými zámkami proti privretiu prstov a vyplnené tvrdenou polyuretánovou penou.

Brány sa vyrábajú v typizovaných rozmeroch aj v rozmeroch na mieru. Vďaka viacerým typom kovania je možné umiestniť bránu takmer do každej garáže.

Sekčné brány sa dodávajú s komfortným automatickým pohonom alebo na manuálne ovládanie.

Garážové brány

Výklopné brány
oceľové pozinkované krídlo brány, vedenie krídla v horných vodítkach, vyváženie brány ťažnými pružinami, možnosť dodatočnej izolácie, ručné alebo mechanické automatické ovládanie (vrátane diaľkového ovládania), povrchová úprava: štandardná biela alebo hnedá, neštandardný rad farieb z palety RAL.

Sekcionálne brány
oceľové sekcie vypenené polyuretánom, prevedenie s priehľadnými sekciami, oknami, ručné i mechanické automatické ovládanie (vrátane diaľkového ovládania), povrchová úprava: štandardný rad farieb z palety RAL, neštandardné odtiene z palety RAL.

Rolovacie brány
vo vymurovaných otvoroch alebo oceľových konštrukciách, rolovacie garážové brány ADVES BP 77, sú hliníkové brány, určené pre výplň stavebných otvorov do garáží, ovládané trubkovým motorom, vynimočne ručné, vyvážené skrutnou pružinou, vyrábané z hliníkovej lamely, valcovanej a vypenenej polyuretánom, geometria profilov zaisťuje minimálne rozmery nábalu, tým i nároky na minimálny potrebný priestor v nadpraží, štandardné farby sú podľa vzorkovníka výrobcu, neštandardné - až 150 odtieňov RAL, renolitové fólie (imitácia dreva), lamela - výška 77mm, hrúbka 19mm, spodná lamela s pryžovým dorazovým tesnením je vyrobená z extrudovaného hliníka, obmedzenie rozmeru max. do 5m šírky a do 15qm, zabudovanie z interiéru bez krytu rolky, zabudovanie z interiéru s krytom rolky, zabudovanie z exteriéru s uzamykateľným krytom rolky

Vjazdové brány krídlové a posuvné
vjazdové brány sú oceľové brány, určené pre oddeľovanie vonkajších a parkovacích priestorov rodinných domov a firiem, ručné alebo mechanické ovládanie motorom, v betónových alebo oceľových plotových konštrukciách, oceľová nosná konštrukcia krídla vyhotovená v súlade s plotovou konštrukciou, zavesená na plotových stĺpikoch v otočných pántoch, max. rozmery podľa typu až do šírky 6 000mm a váhy 450kg jedného krídla, oceľová nosná konštrukcia krídla vyhotovená v súlade s plotovou konštrukciou, vedenie krídla vozíkmi na oceľovom profile zabudovanom na povrchu vozovky alebo u letmoposuvnej brány na vozíkoch v profile bránového krídla, max. rozmery podľa typu až do šírky 10 000mm.

Závory
vjazdové závory sú určené pre oddeľovanie vonkajších chránených parkovacích priestorov, s jednoduchým ramenom, s lomeným ramenom, dĺžka ramena až 8 metrov, elektromechanický pohon, automatické vyhotovenie s rôznymi druhmi aktivácie – podľa požiadaviek a predstáv, externý bezpečnostný svetelný lúč, možnosť prispôsobenia zvláštnym podmienkam prevádzky, komunikácie s externými prvkami, núdzové ovládanie pri výpadku elektrickej energie, záložný elektrický zdroj, maják atď.

Priemyselné brány

Priemyselné brány sekcionálne
Rolovacie brány
Skladacie brány
Rýchlobežné brány
Požiarne brány
Rolovacie mreže
Kývne brány
Pásové závesy