O firme

Spoločnosť Constructreal s.r.o. od 29.4.2014 zmenila názov na Rekomplett s.r.o.


Spoločnosť Constructreal s.r.o. vznikla z 15 ročných skúseností v oblasti výroby, predaja a montáže, plastových, hliníkových, drevených okien, dverí, špeciálnych konštrukcií, presklení fasád, zimných záhrad a garážových brán.

Už samotný názov firmy dáva informáciu o individuálnych konštrukčných návrhoch na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Zapísali sme sa do povedomia mnohých spokojných zákazníkov predovšetkým odborným poradenstvom, profesionálnou montážou a kompletnosťou dodávok.

S rastúcimi požiadavkami i dopytom zákazníkov sme rozšírili náš sortiment o, drevene interiérové a hliníkové protipožiarne dvere, sadrokartónové systémy, aktívne nátery, celosklenené konštrukcie a taktiež o kováčske výrobky ako sú brány, ploty, mreže a zábradlia.

Obchodná stratégia našej firmy je založená na kompletných dodávkach výplní stavebných otvorov stavieb s odovzdaním diela v krátkych dodacích lehotách. Dbáme na prísne dodržiavanie kvality realizovaného diela a použitých materiálov.

S využitím potenciálu súčasného pracovného týmu, obchodnej kancelárie sme zamerali naše aktivity na konečného spotrebiteľa, predovšetkým pre bytové spoločenstvá, stavebné firmy a rodinné domy.

Držíme sa hesla: "Vaša spokojnosť náš úspech"